هیوندای آیونیک 5 آغازگر تحولی والا خواهد بود. این سبک فناوری شارژ سریع، پیشرانه قوی با سیستم دو دیفرانسیل و فضای کافی برای یک خانواده مهیا می‌نماید.آیونیک 5، جدیدترین خودرو برقی هیوندای میباشد. سبک ساخت‌و‌ساز انبوه این فرآورده، پباده سازی شبیه ورژن مفهومی رونمایی‌گردیده در نمایشگاه فرانکفورت ۲۰۱۹ دارااست و ظواهر کلاسیک هیوندای پونی تشکیل داد ۱۹۷۵ را تذکر می‌نماید.در نمای رو‌به‌رو، لامپ‌های چهارگوش دوگانه با جلوپنجره بسیار معمولی وجود داراست. سپر و کاپوت روی موتور به سیرتکامل‌‌‌ای پباده سازی گردیده است که دسته لامپ و جلوپنجره را در تورفتگی قرار می دهد.

قطعات یدکی هیوندای آیونیک ۵

شبیه جلو، در پشت از لامپ‌های دوگانه مستعمل و وسعت‌‎‌دهی بدنه به سیرتکامل‌ای میباشد که موقعیت باکس‌ای و حجیم خودرو تقویت گردد. ارتفاع آیونیک 5 به ۴۶۳۵ میلی‌متر و طول سقف به ۱۶۰۵ میلی‌متر می رسد. این خودرو همدم حلقه‌های ۲۰ اینچ با پباده سازی خلاقانه، آینده‌نگر و برنا‌پسند به حیث می رسد.کراس‌اور برقی هیوندای آیونیک 5 با سه نوع باتری ۵۸ و ۷۲٫۶ و ۷۷٫۴ کیلووات ساعتی در کشورهای متعدد جهان عرضه می گردد. سبک شالوده، یک موتور برقی ورژن سفارشی، دو موتور روی محورهای

سبک استاندارد با یک موتور برقی، توان ۱۶۸ اسب ‌بخار و گشتاور ۳۵۰ نیوتن‌متر خواهد داشت تا سرعت‌گیری صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت ۸٫۵ ثانیه داشته باشد. ورژن دوموتور دودیفرانسیل، کل توان ۲۳۲ اسب ‌بخار و گشتاور ۶۰۵ نیوتن‌متر ساخت و ساز می‌نماید تا ۶٫۱ ثانیه پس از آغاز تکان به‌سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت رسد. ورژن ویژه‌ای از آیونیک 5 به وجود خواهد آمد که تک تک توان ۳۰۲ اسب ‌بخار و گشتاور ۶۰۵ نیوتن‌متر با سرعت‌گیری صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت ۵٫۲ ثانیه خواهد داشت.برای خرید لوازم یدکی هیوندای به وب سایت آریا پارت مراجعه کنید.

 

یک کدام از مهم ترین دستاوردهای هیوندای برای خودروهای برقی، ایجاد کرد شارژر ۸۰۰ ولت با اقتدار ۳۵۰ کیلووات میباشد. با این دستگاه، شارژ باتری‌ها از گنجایش ۱۰ تا ۸۰ درصد، حدود ۱۸ دقیقه ارتفاع میکشد. پنج دقیقه اتصال آیونیک 5 به‌این شارژر، انرژی موردنیاز برای رانندگی تا فاصله ۱۰۰ کیلومتر مهیا می‌نماید. هیوندای داعیه می‌نماید ورژن دو موتوره، ۴۸۰ کیلومتر شعاع حرکتی دارااست.آیونیک مارک ویژه خودروهای الکتریکی برای هیوندای و آستانه بها آیونیک 5 نزدیک به ۴۰ هزار دلار خواهد بود.آریا پارت یکی از بزرگترین لوازم هیوندای در ایران.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست