لوازم یدکی هیوندای H350

با‌یقین، خودروهایی که در کلاس ون‌ها (تولید ها تجاری مدل) قرار دارا‌هستند، یکی‌از مهمترین ارکان حمل نقل در سرتاسر این کره خاکی می باشند. ون ها در تعدادی سایز متفاوت عرضه گردیده که مشتمل بر مثال‌های کوچک شهری، میانگین شهری و گران قدر مابین شهری (در واقع مینی بوس‌های امروزی) می شوند. ون‌ها در کل در سه منزلت اقتصادی و باری، مسافری بری و تجملی، گزینه استعمال قرار میگیرند.

تاریخچه

درباره با تاریخچه ون H350 می‌بایست به‌این شکل اعلام کرد که‌این سبک اولیه توشه در سال 2014 میلادی در نمایشگاه خودرو هانوفر در معرض رویت کرد علاقمندان و کارشناسان قرار گرفت و از آن سال تا به امروز، کمپانی کره‌ای هیوندای با ساخت و ساز یک سیاست فروش برای این خودرو در سرتاسر دنیا، قصد داراست اسم خویش را در حوزه خودروهای تجاری بیشتر مطرح کند.برای خرید قطعات یدکی هیوندای تماس بگیرید.

همینطور، این خودرو اخیرا بوسیله کمپانی سروش دیزل که نماینده انحصاری تولید ها تجاری مدل هیوندای در جمهوری اسلامی ایران میباشد، وارد بازار خودرویی کشور ایران گردیده و پیش فروش آن استارت شد‌ه‌است. (طبق اعلام این موسسه، خریداران با کامل شدن وجه خویش میتوانند بعد از 90 روز کاری این سبک را در مشت گیرند)

پباده سازی ظاهری

درحال حاضر نوبت به نظارت نمای ظاهری هیوندای H350 میرسد، این سبک در نمای ابتدایی خویش از به عبارتی امضای پباده سازی هیوندای در سال جاری‌ها که به طور جلو پنجره‌ای گرانقدر و چرغ‌هایی کشیده میباشد، منفعت میبرد که از سایر نصیب‌های دیدنی در‌این بخش می‌قدرت به نوار LED باطن لامپ‌ها و مه شکن‌های قرار گرفته بر روی سپر این خودرو اشاره نمود.

درباره با نمای جانبی این سبک، به مانند خودروهای سواری نمی‌قدرت توضیحات متعددی را تیتر نمود. چون در کل ون‌ها برای به کارگیری‌های تجاری تشکیل شده و پباده سازی همگی نماهای جانور در آنان جزء حق تقدم‌های کمپانی تولیدکننده محسوب نمی شود. همچین، نمای انتهایی این خودرو نیز دارنده مورد ها آنچنان خاصی نبوده و صرفا لامپ‌های عمودی و والا به یاور لامپ ترمز که بر روی انتهای سقف هیوندای H350 قرار گرفته میباشد، به عنوان مثال نکات بارز درین نصیب میباشد.

پباده سازی داخلی

بعد از تحلیل نمای بیرونی این سبک، بهتر میباشد نگاهی به باطن ون هیوندای H350 بی‌اندازیم که در‌این نصیب می‌قدرت بیان کرد که متاع متریال مستعمل در ایجاد کرد کابین این خودرو با اعتنا به مقصود ساختاری این‌سیرتکامل تولیدها، خوب و رضایت قسمت بوده و پباده سازی داشبورد این سبک با اعتنا به قرار گیری مانیتور در راءس و دیگر ادوات در نصیب پایینی ماینتور، قابل قبول بررسی می‌گردد. (قابل ذکر میباشد که هیوندای H350 در چهار سبک باری، ون، مسافر بر و آمبولانس عرضه می گردد که در مثال مسافر بر، این خودرو دارنده 13 یا این که 16 صندلی میباشد)

ویژگی ها فنی و کوشش

پیرامون ویژگی ها فنی هیوندای H350 می‌اقتدار اعلام کرد که‌این خودرو دارنده یک پیشرانه چهار سیلندر 16 سوپاپ توربودیزل با حجمی برابر با 2.5 لیتر بوده که‌این موتور قوی به ساخت قدرتی برابر با 167 اسب بخار و گشتاوری برابر با 422 نیوتن متر میباشد که‌این نیرو تولیدی به وسیله یک گیربکس 7 دنده به چرخ‌های عقب منتقل می شود. در واقع هیوندای H350 یک خودرو محرک عقب یا این که به عبارتی RWD میباشد.

هیوندای H350 چهت نیل از صفر مطلق تخت گاز صدکیلومتر در ساعت در حالت فارغ از سرنشین یا این که توشه، به وقتی نزدیک به 13.6 الی 14.2 احتیاج داراست و حداکثر سرعت آن نزدیک به 155 کیلومتر در ساعت اعلام گردیده است. همینطور، معیار مصرف سوخت این سبک در هر صدکیلومتر مسیر شهری و بزرگ راه، به طور تمام برابر با 8.5 الی 9.1 لیتر بنزین (عدد اعلامی، معدل مصرف این خودرو در هر چهار مثال بوده میباشد) بوده و استاندارد آلایندگی آن یورو5 میباشد. (ظرفیت باک هیوندای H350 برابر با 75 لیتر میباشد)

ارتفاع این سبک برابر با 6192 سانتی متر، پهنا آن برابر با 2038 سانتی متر و طول آن برابر با 2673 سانتی متر بوده که حداکثر توشه مجاز بر روی محور جلو هیوندای H350 برابر با 1850 کیلوگرم و حداکثر توشه مجاز بر روی محور عقب آن برابر با 2430 کیلوگرم اعلام گردیده است.

تجهیزات رفاهی و ایمنی

هیوندای H350 دارنده مواقعی همانند سیستم دوری از قفل کردن خودرو در سطح ها لغزنده، سیستم دستور پذیری الکترونیکی،، سیستم در دست گرفتن خودرو در پیچ‌های تند، سیستم در اختیار گرفتن خودرو در سراشیبی و ممانعت از لغزش به عقب، ترمزهای ABS وEBD، تاخوگراف دیجیتال، پلکان کمکی برقی، امر مولتی فانکشن، آینه‌های جانبی مجهز به گرم‌کن و راهنمادار ، کیسه هوای ایمنی راننده و سرنشین جلو، صندلی راننده مکانیکی قابل تهیه، هواکش سقفی، سیستم صوتی مجهز به AUX و USB، محیط حفظ کننده و کنسول اواسط، جا نقشه‌ای و محافظ بطری، لامپ هشداردهنده ردوبدل لنت، داشبورد مجهز به سیستم خنک کننده، لامپ‌های جلو LED، کپسول حریق آدرس، شیشه آسانسور برقی، بخاری دوم، زاپاس، بلوتوث، مانیتور و … میباشد.

لوازم یدکی هیوندای

با اعتنا به عدم وجود حریف سرسختی برای ون هیوندای H350 با اعتنا به ارزش اعلامی، انتظار می‌رود این سبک بتواند نیاز خریداران خویش را به با دقت به کیفیت ایجاد کرد خوب در کنار تجهیزات رفاهی قابل قبول، به طرز احسن براورده ساخته و با وجود خودروهای فرسوده و کهن درین منزلت از تولیدها تجاری، ون هیوندای H350 می تواند آیتم‌ای مطلوب برای حل خلل ردوبدل خودروهای فرسوده در‌این قسمت قلمداد خواهد شد.

 

مشخصات فنی

موتور 4 سیلندر  – D4CB مجهز به توربو شارژ و اینتر کولر
حداکثر قدرت 170 اسب بخار در 3300 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور 43 نیوتن متر در 1750 دور در دقیقه
حجم موتور 2497 سی سی
 تعداد سوپاپ 16
جعبه دنده 6 سرعته دستی
محور محرک دیفرانسیل عقب
شتاب ۰ تا 100 – ثانیه
حداکثر سرعت 156 کیلومتر در ساعت
 وزن خالص – کیلوگرم
فاصله محور ها 3670 میلیمتر
ابعاد و نوع چرخ های جلو و عقب 235/65R16C-8PR

مصرف سوخت

داخل شهر -Lit/100km
 خارج شهر – Lit/100km
 ترکیبی – Lit/100km
حدآلایندگی Euro 6

ظرفیتها

باک بنزین 75 لیتر
سرنشین 17 نفر

ابعاد

عرض (2038)  mm
طول (6195)  mm
ارتفاع (2673)  mm

امکانات ایمنی وآپشن های خودرو

مجهز به EDC : جلوگیری از قفل کردن خودرو در سطوح لغزنده
مجهز به ESC:  فرمان پذیری الکترونیکی
مجهز به سیستم ROM : کنترل خودرو در پیچ های تند
مجهز به سیستم HAC : کنترل خودرو در سراشیبی و ممانعت از لغزش به عقب
ABS و EBD
تاخوگراف دیجیتال
پله کمکی برقی
فرمان مولتی فانکشن
آینه های جانبی مجهز به گرمکن و راهنمادار ر
کیسه هوای ایمنی راننده و سرنشین جلو
صندلی راننده مکانیکی قابل تنظیم
هواکش سقفی
سیستم صوتی مجهز به AUX و USB
محفظه نگهدارنده و کنسول وسط
جا نقشه ای و نگهدارنده بطری
چراغ هشداردهنده تعویض لنت
داشبورد مجهز به سیستم خنک کننده
چراغ های جلو LED
کپسول آتش نشانی
شیشه بالابر برقی
بخاری دوم
زاپاس